Skip to main content

«استودیو تاد» یک ناشر و توسعه دهنده چابک بازی‌های موبایلی ست. مجموعه‌ی تاد از تیمی جوان، همدل و حرفه‌ای تشکیل شده است که به صورت مداوم در حال یادگیری و به اشتراک گذاری دانش هستند. این موفقیت‌های قبلی نیستند که تاد را تشکیل می‌دهند، بلکه محیط پویایی که اعضای تاد هر روز می‌سازند، شاکله اصلی خلق ارزش در این مجموعه است.

علی نادعلیزاده

علی نادعلیزاده

مدیرعامل

علی مدیر اجرایی و جزو موسسان استودیو هست که سالها در حوزه‌ی مدیریت، و توسعه‌ی نرم افزار تجربه داره. «امید» و «توانمندسازی» به کارهاش معنا و مسیر میده. عموما انتشار و به ثمر نشستن محصولات موضوعی هست که تمرکز اصلیش رو روی اون میگذاره. علی مستقل از اینکه چالش و مشکلات چیه، کار رو تموم میکنه.

Mia Bennett

هم بنیان گذار و پیش کسوت

میا یکی از موسسان تاد هست که تجربه‌ی مشاوره تجاری و فروش در شرکت هایی مثل آی-بی-ام و سیمنز رو داره. میا بعد ازمشارکت در راه اندازی مجموعه تاد، در حال حاضر به عنوان مدیر بخش سرمایه گذاری شرکت PwC فعالیت کرده و این روزها روی راه اندازی کسب و کارهای جدید و فناورانه کار میکنه.

فهیمه شریعت زاده

فهیمه شریعت‌زاده

عضو هیات مدیره و توسعه دهنده

فهیمه از توسعه دهندگان قدیمی تاد هست و این روزها به عنوان عضو هیات مدیره ایفای نقش میکنه. سرعت یادگیری، دقت، و آینده نگری از ویژگی‌های بارز فهیمه ست. خوندن کتاب یکی از تفریحات اصلیشه و یه کتابخونه‌ی بزرگ توی خونه‌اش داره.

محمد امین میرزاپور

عضو هیات مدیره و مدیر تولید

امین ورزشکارترین (و پهلوان ترین) فرد توی تیم ماست. به هوش مصنوعی و علوم شناختی علاقه داره و هر چند وقت یک بار، مطالب روز این صنعت رو برای ما ارائه میده. امین قهرمان پینگ پنگ، بازیکن و مربی تیم فوتبال نوجوانانه و هر روز دو وعده کامل صبحانه میخوره!

یاسمن عسگری

یاسمن عسگری

کنترل کیفیت و امور اداری

یاسمن یه تستر حرفه‌ایه. با توجه به تجربیات زیادش در اشکال یابی نسخه‌ی جدید بازی‌ها، مو رو از ماست بیرون میکشه. ‌یاسمن همچنین تجربه‌ی حمایت کاربران در تیم پشتیبانی رو داره و مشکلات سرور و کاربران رو پیگیری و حل میکنه.

نگین محمودی

نگین محمودی

کارشناس مالی

نگین متخصص باسابقه‌ی امور مالیه و با تعهد و دقتی که در جریان مالی شرکت داره، روان بودن فرآیند‌های شرکت رو تضمین میکنه. نگین یک قناد و شیرینی پز حرفه‌ای هم هست که به عنوان جدی‌ترین تفریح دنبالش میکنه.

یاشار بشیرزاده

دکتر یاشار بشیرزاده

مشاور مدیرعامل

یاشار مدیر اسبق بازاریابیه که از مهرماه ۹۳ به فرانسه رفت و الان استاد و عضو هیات علمی دانشگاهه. معمولا چند روز در میون با مدیران و موسسان صحبت میکنه و باز هم ایده های خودش رو برای پیشبرد اهداف شرکت مطرح میکنه. عاشق عکس های سلفی و غذاهای فیلیپینیه.

وحید منافی

وحید منافی

متخصص نشر

وحید یکی از ستون های شرکته، علاوه بر روحیه‌ی حمایتگری که داره، کسی خیلی جرات کل انداختن باهاش در بازی بیلیارد رو نداره. وحید این روزها روی بازاریابی دیجیتال و نشر محصولات به صورت تخصصی کار میکنه.

مرضیه مولایی

مرضیه مولایی

متخصص نشر

مرضیه به عنوان متخصص نشر و بازاریابی، همیشه تشنه‌ی یادگیریه و پس زمینه‌ای که در ریاضیات داره یک نگاه تحلیلگر و دقیق بهش داده. مرضیه علاوه بر این، دستی بر آتش طراحی گرافیکی داره و هر از چند گاهی دلش برای این جنس کارها تنگ میشه.

افسانه پیرایش

افسانه پیرایش

کارشناس منابع انسانی

افسانه سابقه مربی گری افراد بسیاری رو در کلاس‌هاش داشته و این روزها به عنوان کارشناس منابع انسانی و متخصص خوشحالی بچه‌ها، از مهم ترین دارایی استودیو تاد یعنی «تیم» اش مراقب می‌کنه. نگاه همدلانه، تحلیل‌گر، و در عین حال جدی افسانه مدام به بهبود و رفع مشکلات گسترش تیم تاد کمک میکنه.

محسن شکری

محسن شکری

متخصص نشر

محسن کارش رو در صنعت بازی با طراحی بازی (گیم دیزاین) شروع کرده و این روزها به صورت حرفه‌ای، استاندارد، و مستند نشر و بازاریابی رو دنبال می‌کنه. اون یک کویر نورد حرفه‌ای هم هست و به جاهای خطرناک و پرچالشی سفر کرده که خیلی‌ها ازش زنده بر نگشتن...! محسن یه هم‌تیمی سرحال، مشتی و پر انرژیه.

وحید سهراب‌نژاد

وحید سهراب نژاد

متخصص تولید محتوای گرافیکی

وحید کار حرفه‌ایش رو از عکاسی شروع کرده و بعدها روی طراحی گرافیک و محتوا متمرکز شد. وحید این روزها یکی از پایه‌های اصلی استودیو تاد برای تولید محتوای گرافیکی، و مدیریت شبکه‌های اجتماعیه. علاوه بر این مهربانی، قابل اتکا بودن، و حرفه‌ای گری از ویژگی‌های اصلی وحیده.

مینا گلپایگانی

مینا گلپایگانی

توسعه دهنده

مینا یک توسعه دهنده با تجربه یونیتی هست که روی پروژه‌های متعددی در سال‌های گذشته کار کرده. سابقه طراحی بازی، طراحی اتاق‌های فرار (اسکیپ روم)، نقاشی، و فعالیت حرفه‌ای در زمینه موسیقی نشون میده که از هر انگشت مینا چقدر هنر می‌باره.

سارا نصیری

سارا نصیری

متخصص نشر

سارا یک دانشجوی خلاق و با انگیزه ست که در زمینه‌ی نشر و بازاریابی علاقه زیادی به اشتراک گذاری دانش و تجربه‌اش هم داره. سارا در وقت خالیش عشق و علاقه‌اش به طبیعت و طبیعت گردی رو دنبال میکنه و وقتی نوبت به ابزارهای سفر برسه، حسابی مجهزه!

پدرام ابراهیمی

پدرام ابراهیمی

کارشناس پشتیبانی

پدرام عشق و علاقه‌ای همیشگی برای کمک به مردم داشته و این علاقه رو در پشتیبانی متعهدانه از بازیکنان بازی‌ها به کار بسته. پدرام مطمئن میشه که بازیکنان تجربه‌ی خوبی از بازی کردن داشته باشند. در زمان‌های خالی خودش، پدرام بهترین غذاها و رستوران‌ها رو همیشه امتحان میکنه و اگر سوالی در مورد غذاهای خوشمزه داشته باشیم حتما از پدرام میپرسیم!

حسین اثنی‌عشری

حسین اثنی عشری

کارشناس توسعه تجاری و بهبود فرآیندها

حسین یکی از خوش اخلاق ترین بچه‌های تیمه. فرصت‌های جدید تجاری رو دنبال و ایجاد میکنه و همینطور به تمام اعضای تاد کمک میکنه که فرآیند کارها رو روز به روز بهبود بدن. حسین عاشق موتور سواریه (کاش یه ذره آروم تر برونه) و البته یک طبیعت گرد حرفه‌ایه. یادگیری مهارت‌های جدید و سفرهای چالشی به جاهای جدید جزو علایق اصلیشه.

سارا رییس محمدی

برنامه نویس موبایل

‏سارا همیشه در تلاشه تا امکانات جدیدی برای بازیکنان فروت کرفت فراهم بشه و سعی داره روی واسط کاربری فروت کرفت تغییرات اساسی ایجاد کنه. سرگرمی سارا ورزش و مطالعه است وهمیشه میتونه کتاب های خوبی برای خوندن معرفی کنه.

علیرضا پورسهولت

اسکرام مستر و برنامه‌نویس موبایل

هیچ ترسی نداره ، به جاهایی بره که هیچ برنامه نویسی جرات رفتن به اونجا رو نداره و باگ هایی رو تو بازی برطرف کنه که تعداد زیادی تو راه برطرف کردنشون تلف می شن! راستی علیرضا یه موسیقیدان خیلی خوب هم هست.

امیرحسین حسنینی

امیرحسین حسنینی

مدیر پروژه

امیرحسین همیشه لبخند روی صورتش هست. برای همین، نه تنها حلال بسیاری از مشکلات سمت سروره، بلکه همه دوست دارن که اول اون کمکشون کنه. غذای خوشمزه جزو علایق اصلی امیرحسینه.

رامین بیگی

رامین بیگی

طراح بازی

رامین طراح اصلی تیمه و حواسش به خلاقیت توی کارهای مجموعه ست. یه وقت هایی که بهش سر میزنی، طرح های جالب روی میزش دیده میشه!