از اینکه به بازی جوانمردانه علاقه مند هستید متشکریم. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم شرایط یکسانی برای بازیکنان ایجاد کنیم تا بتوانند به صورت عادلانه پیشرفت کنند و از بازی لذت ببرند. افرادی که قوانین را نادیده بگیرند علاوه بر کسر شدن قدرت یا هر منفعتی کسب کرده اند، با جریمه،تعلیق موقت یا همیشگی از بازی نیز مواجه خواهند شد.

بازیکنان و حساب ها
۱- هر فرد می بایست فقط یک حساب کاربری در بازی داشته باشد.
۲- هر حساب می‌بایست با در نظر گرفتن منافع خود همین حساب مورد استفاده قرار گیرد و نمی بایست یک حساب کاربری برای رساندن منفعت به حساب بازیکن دیگری ایجاد گردد.
۳- به اشتراک گذاری اطلاعات محرمانه‌ی اکانت با بازیکنان دیگر، ممنوع بوده و جزو موارد چند حساب در بازی محسوب خواهد شد.
۴- تلاش برای دسترسی پیدا کردن به حساب دیگران و یا تلاش برای فریب دادن بازیکنان جهت گرفتن اطلاعات بازیابی آنها ممنوع است. تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی هیچ گاه از شما کد بازیابی را نخواهد خواست مخصوصا در بخش گپ و گفت!
۵- استفاده از نرم افزارها، اسکریپت، ربات و هر گونه وسیله ای که بازی را به صورت اتوماتیک و بدون حضور کاربر انجام میدهد، یا هرگونه تغییر در نرم افزار ارایه شده‌ی بازی و یا کد آن جهت دستیابی به منافع، ممنوع بوده در صورت تشخیص برخورد خواهد شد.
۶- فروختن منابع بازی به بازیکنان دیگر با پول حقیقی ممنوع است و تمامی تبادلات می بایست با ارز رایج درون بازی انجام شود.
۷- خطاهای برنامه نویسی و یا اشکالات می بایست به سازندگان بازی از طریق راه‌های ارتباطی اطلاع داده شود. استفاده از اشکالات کشف شده برای به دست آوردن منافع در بازی ممنوع می باشد.
۸- با هرگونه ترغیب بازیکنان جهت نقض این قوانین، برخورد جدی خواهد شد.

منش بازی
۱- هرگونه فحش، تهدید در دنیای واقعی، توهین به شخصیت، بدزبانی، عبارت‌های سیاسی، و فرستادن پیام های هرز (اسپم) خلاف قوانین است.
۲- هرگونه تحریک بازیکنان دیگر جهت استفاده از اشکالات و یا تخریب ذهن دیگران در مورد بازی و یا توسعه دهندگان بازی ممنوع است و در صورت اثبات و یا مشاهده برخورد خواهد شد.
۳- همه‌ی نام های درون بازی، از جمله اسم بازیکن، اسم قبیله و متون توضیحات برای قبیله و فرد نیز از همین قوانین می بایست تبعیت نماید.
۴- اسم بازیکنان و قبیله ها نمی بایست شبیه به اسامی «مدیر سیستم» «تیم بازی‌ساز» «admin» «برنامه نویس بازی» و از این قبیل باشد و با هر بازیکنی که تلاش نماید به هر روشی خود را عضو تیم توسعه دهنده‌ی بازی جلوه دهد، برخورد خواهد شد.
۵- هرگونه تبلیغات که توسط تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی تایید نشده است، غیر قانونی می باشد. این موضوع از روش تبلیغ از جمله متن، عکس و یا لینک مستقل است.
۶- بازیکنان حق ندارند اطلاعات شخصی بازیکنان دیگر از جمله، شماره تلفن، عکس، آدرس، شماره ملی و … را از آنها بخواهند.
۷- بازی فقط یک بستر ارتباطی برای بازیکنان فراهم نموده و هیچ مسئولیتی در قبال محتویات و عواقب این ارتباط نمی پذیرد.
۸- کلیه ی فعالیت های انجام شده در بازی می بایست از قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران تبعیت نماید.

مدیریت بازی
۱- تشویق کردن، فریب دادن، و یا ترغیب بازیکنان دیگر برای زیر پا گذاشتن هر یک از قوانین، غیر قانونی می باشد.
۲- تمام قوانین به بازیکنانی که قصد دارند حساب آنها حذف گردد و یا به زودی حساب آنها بسته می شود نیز اعمال میگردد.
۳- تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی هیچ مسئولیتی در قبال خسارات اینکه بازیکن دیگری اطلاعات بازیابی شما را بداند، نمی پذیرد. تیم توسعه‌دهنده این حق را دارد که از سرویس دادن به این بازیکن به دلیل به اشتراک گذاری اطلاعات خود با دیگران، خودداری نماید.
۴- در صورت زیر پا گذاشتن هر یک از این قوانین، مجازات بازیکن توسط تیم توسعه‌دهنده معین میگردد. ارز مجازی و امتیازات موجود در حساب کاربری فرد، و رتبه در صورت تعلیق و یا بسته شدن تحت هیچ شرایطی بازگردانده نمیشود.
۵- در صورت حذف حساب کاربری به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین و یا به دلیل درخواست بازیکن جهت حذف، مبلغ ریالی هزینه شده در بازی مسترد نخواهد شد.
۶- در صورت بسته شدن حساب بازیکن (حتی در یک بازه کوتاه زمانی) توسط تیم توسعه دهنده، هیچ گونه جبرانی از طرف تیم توسعه‌دهنده بابت زمان از دست رفته و یا کاهش رتبه و یا زمان صرف شده در بازی انجام نمیشود.
۷- بازیکنان می توانند دفاعیات خود را از طریق ایمیل تیم پشتیبانی ارایه نمایند. تعلیق موقت حساب کاربری، بسته شدن و حذف کامل حساب نمی بایست در مجامع عمومی از جمله گپ و گفت قبیله ها، بلاگ، و شبکه های اجتماعی (فیس بوک،‌توییترو غیره) مورد بحث قرار گیرد.
۸- تیم توسعه دهنده این حق را محفوظ می دارد که درهر زمان، این قوانین را تغییر دهد.
۹- در صورتی که فشاری از طرف تیم توسعه دهنده، برای اجرای هر یک از این قوانین اعمال نگردد، از درست بودن و پا برجا بودن آنها کم نمیکند. تیم توسعه دهنده تلاش میکند تا قوانین را بهبود ببخشد تا با قوانینی جایگزین گردد که قابل چک نمودن و اعمال نمودن باشند.