Skip to main content

مجموعه تاد یک شرکت تولید نرم افزار چابک، با استعداد و جوان است که ایده های نو را به صورت خلاقانه همراه با پشتکار بالا بررسی مینماید تا محصولات با کیفیت و مطرحی را تولید نماید.
این مجموعه متشکل از برترین مهندسان جوان میباشد که بستری مناسب را برای شکوفایی استعداد همکاران خود در محیطی پویا و صمیمی فراهم ساخته است.
تیم فنی تاد از سال ۱۳۸۷ بیش از ۳۰ نرم افزار موبایل در بستر اندروید و iOS برای بازارهای ایرانی و خارجی تولید کرده است.ما در چند سال گذشته تمرکز خود را بر تولید و پشتیبانی‌ محصولات داخلی‌ قرار داده ایم. تاد روشی بدیع در تولید نرم‌افزارهای موبایل پیش گرفته است که ترکیبی از اشتیاق به تکنولوژی، تفکر سازنده و طراحی زیباست.
از محصولات این شرکت میتوان نخستین و تنها بازارچه‌ی ایرانی دستگاه‌های اپل به نام «سیبچه» و همچنین «فروت کرفت» که جزء برترین بازیهای آنلاین موبایل میباشد را نام برد.
«پرسیتی» که یک بازی تفننی در سبک شهرسازی است و شما را به دوران هخامنشی برای زنده کردن پادشاهی پدریتان میبرد، محصول جدید شرکت تاد میباشد.
نرم افزارهای تولید شده توسط این مجموعه در رسانه‌های مختلفی از جمله THE INDEPENDENT، Guardian، WIRED و BBC مورد توجه قرارگرفته‌ اند. از جمله‌ی این موارد می‌توان به نرم‌افزار Situationist اشاره نمود، که در موزه‌ی هنرهای معاصر نیویورک به عنوان یکی از اثرهای برگزیده معرفی گردید. از طرفی به نرم‌افزار شبکه‌ی اجتماعی colourDNA می‌توان اشاره نمود که به عنوان یک شبکه‌ی اجتماعی بدیع، در TechCrunch مورد بازبینی قرار گرفته است.
با توجه به اهمیت خواسته های مشتریان و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیای کامپیوتر تلاش داشته ایم تا کیفیت محصولات خود را افزایش دهیم.
این شرکت با توجه به انعطاف پذیری بسیار بالا در مقابل رخدادهای روز دنیای فناوری قصد دارد تیم کاملا حرفه ای خود را روز به روز گسترش داده، تا بتواند پس از تثبیت جایگاه خود در بازارهای ایرانی به رقابت با بازارهای جهانی بپردازد.
برای شناخت بیشتر محصولات میتوانید به صفحات زیر مراجعه نمائید:

              66       سیبچه           فروت کرفت