Skip to main content

چند کارت و مقداری طلا، همه‌ی آن چیزیست که نیاز دارید تا مدت‌ها سرگرم شوید. فروت‌کرفت. بازی‌ای که به سرعت نام خود را به‌عنوان محبوب‌ترین بازی آنلاین ایرانی بر سر زبان‌ها انداخت. همین حالا که شما این مطلب را می‌خوانید، بیش از ۳۰۰ هزار نفر برای آن ثبت نام و بیش از ۷۶ هزار نفر با آن به‌طور فعال بازی کرده‌اند؛ و البته این  ارقام روز-به-روز در حال رشد هستند.

آمار بازی موبایل فروت کرفت، نبرد میوه ها، تیر ۹۳

بازی موبایل فروت کرفت، نبرد میوه ها، تیر ۹۳

 

فقط گیم‌پلی روان و کاراکترها (یا همان میوه‌ها)، که بسیار خوب طراحی شده‌اند، نیستند که شما را ساعت‌ها پای این بازی میخکوب می‌کنند. امکان همکاری و پیشرفت در قبیله‌ها، مأموریت‌ها، نبردهای هم‌زمان و رقابت در لیگ‌ها، بیش از ۳۵۰ کارت متنوع، خرید و فروش کارت‌ها در حراجی و گپ و گفت و … همه از عواملی هستند که هر بازیکن فروت‌کرفت را به طور متوسط ۱۰ ساعت پای بازی نشانده، و در مجموع معادل ۸۷ سال سرگرمی برای آنها فراهم کرده است.

بازی موپبایل فروت کرفت (نبرد میوه ها)، نبرد آنلاین

بازی موبایل فروت کرفت (نبرد میوه ها)، نبرد آنلاین

فروت‌کرفت در میان طرفداران خود به گونه‌ای جا افتاده است که بازیکنان تا ۵۰۰ هزار نبرد در روز انجام ندهند، خواب به چشمشان نمی‌آید. همچنین، ایده‌ی بدیع نبرد هم‌زمان با چنان استقبال بی‌نظیری همراه شد که بلافاصله سازندگان این بازی را چند مرتبه ناچار به ارتقای سرور بازی کرد. در حال حاضر فروت‌کرفت در تمام بازارهای معتبر نرم‌افزارهای موبایل برای اندروید و آی‌او‌اس به‌رایگان در دسترس شما برای سرگرمی با یک بازی فاخر ایرانی است تا به جمع خانواده بزرگ فروت‌کرفت بپیوندید.

 

سروش خدایی

سروش از موسسان و مدیر عملیاتی مجموعه است. همیشه به بازی علاقه داشته و با مدیریت دو محصول فروت کرفت و بازی بعدی تاد، روی این که کاربرها نتایج مطلوبی در استفاده از محصول داشته باشن تمرکز می کنه.